Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Kingdom Come

Kingdom Come je úniková hra na středověké tvrzi Malešov u Kutné Hory. Přemístíte se o stovky let zpět a zahrajete si slavnou počítačovou hru na živo.

Kingdom Come

Kingdom Come se odehrává v 15 století po smrti Václava IV a nástupu nového krále a dědice českého království. Tak trochu by se to dalo nazvat dobou temna, když se vlády ujal Zikmund Lucemburský, nastal chaos, drancování, vypalování vesnic.

V počítačové hře se ujímáte role Jindřicha, syna vesnického kováře, který byl svědkem drancování a vypálení vesnice, kde se svými rodiči poklidně žil. Jako jeden z mála přeživších se potlouká českým královstvím a staví se na odpor Zikmundovu vojsku. A právě v tomto období se odehrává i naše úniková hra na středověké tvrzi Malešov u Kutné Hory.

Úniková hra Kingdom Come

Nacházíte se v 15 století na středověké tvrzi Malešov, to co bude dál následovat, vám neprozradíme. Celá hra se odehrává na tvrzi ze 14. století, můžete se zde libovolné pohybovat, budete potkávat historické postavy, které budou pro vás nezbytné pro úspěšné dokončení únikové hry. Budete plnit historické úkoly, obchodovat, vyzvídat, zkrátka bude je na vás a vašem týmu, jakým způsobem budete hrou postupovat.

Po tvrzi se bude celkem pohybovat 5 týmů, půjde tedy o rychlost, jaký tým první dokončí úspěšně hru, budete si tedy konkurovat, můžete použít i lsti proti konkurenčnímu týmu.
Hru můžete hrát s vlastním týmem o 6 osobách, nebo se přidat do již tvořeného týmu. Výhodou vlastního týmu je skladba hráčů, budete se vám hodit silák, koumes, šikula, intrikář a hlavně dobrá spolupráce.

Na tvrzi narazíte na několik historických postav, ale pozor nejsou to jen kulisy, promluvte se s nimi, obchodujte, přelstěte je, ve středověku není  nic zadarmo!

Pro koho je úniková hra určena?

Doporučený minimální věk pro hraní únikové hry Kingdom Come je 10 let. Hry se mohou účastnit i mladší, ale pravděpodobně moc tým prospěšný nebudou. U dětí mladších 15 let, požadujeme souhlas zákonného zástupce, v případě sestavení vlastního týmu, postačí účast minimálně jedné osoby starší 8 let v týmu.

Úniková hra Kindom Come je určena pro 30 hráčů, kteří jsou rozděleni do 5 týmů. Můžete zakoupit hru pro celý tým (6 hráčů) nebo pouze pro 2 hráče na doplnění jiného týmu. Hru je možné hrát v českém nebo anglickém jazyce. Znalosti počítačové hry nepotřebujete, děj a úkoly jsou unikátní pro tuto hru.