Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Opus Magnum

Rodinná detektivní i dobrodružná úniková hra střední náročnosti. Vypravíte se do profesorovy pracovny, pátrat po tajné studii, která může změnit svět.

Úniková hra Opus Magnum

Jste tým badatelů dobrodruhů pátrající po artefaktu, který může změnit svět. Jednoho dne váš tým osloví potomek významného českého vědce, abyste pro něj našli celoživotní dílo, které jeho otec ještě před 2. světovou válkou, údajné ve své pracovně ukryl. Ale dosud se nikomu vědeckou studii nepodařilo najít. Jedinou indicií je, že se nachází někde v otcově pracovně.

Většina, co se pokusili tento artefakt najít, se shodují, že tam musí být tajná místnost, budete to právě vy, komu se podaří tajnou místnost v profesorově pracovně najít?

Sofistikovanější příběh, jenž je integrální součástí hry a ovlivňuje Vaše rozhodnutí. Ve hře jsou použity nejmodernější technologie a audiovizuální efekty.

Vydejte se do profesorovi pracovny, která se nachází na Smíchově a pokuste se objevit tajnou místnost, kde by se mohla nacházet tajná vědecká studie nebo artefakt. Nevíte tedy co přesně hledáte a hlavně, kde to máte hledat. Víte jen, kde se nachází profesorova pracovna a kde by údajně měl být vstup do tajné místnosti. Budete první, kdo tajnou místnost objeví?

Pro koho je hra určena?

Jedná se o hru střední obtížnosti vhodnou i pro děti od 10 let. Hra je misteriózní, nikoliv strašidelná. Délka hry je 60 minut, v případě potřeby, dostanete 10 minut navíc.