Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Prison Island

Největší úniková hra v České republice ve stylu pevnosti Boyard. Čeká na vás 30 místností a 30 jedinečných výzev na Prison Island v Praze. Sestavte si váš ideální tým, který nesmí mít žádnou slabinu - budete potřebovat siláka, koumese, hadimršku, ale především skvělého kapitána – jen dokonalý tým má šanci na úspěch!

Co je to Prison Island?

Snad každý z vás viděl pevnost Boyard, kam se vydávají jednotlivé týmy plnit úkoly. Postupně navštíví několik místností, kde je nutné splnit zadaný úkol. Některé úkoly vyžadují fyzickou zdatnost, některé šikovnost a ty další zase chytrost.

V Prison Island je to stejné, ale místnosti a tedy i úkoly si můžete dle libosti vybírat. Místo Paklíče, který hrou provází na pevnost Boyard, budete mít náramek, který vám umožní vstup do místnosti.

Co vás v Prison Island čeká?

Než vstoupíte do první místnosti, obdržíte magnetický odznak, který bude vaším klíčem a vlastně i průvodcem k jednotlivým celám. Tento odznak vždy přiložíte na světelný indikátor u jednotlivých cel, v tu chvíli začíná běžet daný časový limit 2 - 5 minut v závislosti na konkrétním úkolu.

Po vstupu do místnosti, musíte v časovém limitu nejen úkol splnit, ale také z místnosti uniknout. Pokud se vám indikátor rozsvítí zeleně, byli jste úspěšný a můžete se vydat na další výzvu. Pokud se vám to nepodaří, můžete si to zopakovat. Za každý splněný úkol dostáváte body, které se sčítají a na konci se můžete porovnat s ostatními týmy.

Sestavte si tým ze 2 – 5 osob, pokud chcete soupeřit s ostatními týmy, dobře zvažte, koho si sebou vezmete. V týmu se vám bude hodit silák, koumes, hadimrška a hlavně dobrá spolupráce. Prison Island si samozřejmě můžete užít bez soutěžení, prostě jen tak pro zábavu.

Pro koho je hra určena?

Obtížnost hry si můžete výběrem místnosti sami zvolit, omezení věku prakticky není. Nicméně pro menší děti je vhodných méně místnostní, budete tedy částečně limitováni. Hru doporučujeme od 7 let, horní věková hranice není určena. Maximální počet hráčů v týmu je 5, hru je možné hrát i ve dvou osobách.