Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra pro děti

Úniková hra pro děti, která zaujme i ty největší zlobidla. Nabízíme dobrodružství v krásných kulisách a zajímavé a hlavně hravé úkoly.

Top 4 únikové hry pro děti

Wonderland Praha
Praha

Báječný svět Wonderland v Praze, úniková hra pro děti, inspirovaná Alenkou v říši divů. Setkejte se s obyvateli Wonderlandu a pomocte vyřešit ...

... více zde

Úniková hra Opus Magnum
Praha

Rodinná detektivní i dobrodružná úniková hra střední náročnosti. Vypravíte se do profesorovy pracovny, pátrat po tajné studii, která může ...

... více zde

Ztraceni v jeskyni

Představte si, že jste se ztratili v jeskyni a nemáte u sebe žádné funkční světlo. Jste v absolutní tmě pod zemí a musíte se dostat na denní ...

... více zde

Úniková hra Prison Island
Praha

Největší úniková hra v České republice ve stylu pevnosti Boyard. Čeká na vás 30 místností a 30 jedinečných výzev na Prison Island v Praze. ...

... více zde

Úniková hra pro děti

Úniková hra pro děti musí vaše ratolesti zabavit a právě takové hry jsme pro vás vybrali. Děti asi nebudou chtít moc povídání a otevírání různých zámků, dětská úniková hra musí mít příběh, zajímavě zpracované rébusy a další atributy, které dokonale děti zabaví.

Kdo si hraje nezlobí

Zabavit děti je nejnáročnější úkol, pro nudu tu není prostor. Hry jsou udělané tak, aby ke splnění úkolu přispívali všichni účastnici. Pokud půjdete na hru, která je nevyvážená a splnění úkolu bude vyžadovat zapojení pouze jedné osoby, budou se pochopitelně ostatní nudit. Takové hry u nás naštěstí nenajdete.

Jakou únikovou hru pro děti?

Pro mladší děti tu máme Wonderland, inspirovanou Alenkou v říši divů. Hra vás zavede do krásného prostředí ve dvou místnostech a možná budete potřebovat zapojit i chuťové pohárky. 

Star Wars, jednoduché únikovka, která vás zavede do prostředí hvězdných válek. Můžete se těšit na velmi autentické prostředí.

Steampunk laboratory v Brně je plná přístrojů a pohyblivých hlavolamů, zámky tu rozhodně nečekejte. Podíváte se do pracovny bláznivého vědce a tomu také odpovídá koncept celé hry.

Prison Island, největší úniková hra v České republice, 30 místností ve stylu Pevnosti Boyard. Vhodné spíše pro starší děti, královsky se tu bude bavit celá rodina.

Ztraceni v jeskyni, vítejte v Moravském krasu, vydáte se na prohlídku malé jeskyně a na konci trasy náhle zhasnou všechna světla, dostanete se na denní světlo? Hra je vhodná i pro menší děti, v případě privátního vstupu, lze obtížnost hry jednoduše ovlivnit. Ty nejodvážnější se vydají na cestu z jeskyně v absolutní tmě, menší děti si mohou trochu posvítit.