Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Saw

Dokážete během 60 minut obelstít důmyslné pasti a uniknout z rukou šílence? Úniková hra inspirovaná slavným horrorem Saw, prověří vaše schopnosti, chytrost, šikovnost a psychiku.

Úniková hra Saw

Známá hororová sága pojednává o šílenci, který vymýšlí hrůzné pasti na lidi. Ti se musí často rozhodnout, koho obětují, aby se z pasti sami dostali.

Úniková hra Saw je právě tímto filmem inspirována, ale není tak strašidelná, spíše se zaměřuje na důmyslné pasti, ze který musíte včas uniknout. Nicméně to není vhodná hra pro děti, přeci jenom je to hra s nádechem hororu.  

Hra nabízí unikátní technická řešení (pasti), ze kterých musíte uniknout. Nacházíte se na neznámem místě uvězněni v důmyslné pasti, máte 60 minut se odtud dostat. Cestou za záchrannou, bude nutné něco nebo někoho obětovat. Tohle není pro slabochy, vyzkoušejte svou odolnost, chytrost a šikovnost.

Stylové hororové prostředí a důmyslné pasti, umí navodit tu správnou atmosféru, tohle není nic pro bábovky.

Pro koho je úniková hra určena?

Úniková hra Saw je určena pro 2  - 5 hráčů. Doporučený minimální věk je 16 let, v týmu vždy musí být alespoň jedna osoba starší 18 let. Délka hry je 60 minut.