Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Star Wars

Vydejte se zachránit galaxii před zničením, osud povstalců je pouze ve vašich rukou. Ocitnete se na záchraném modulu, který vyslala princezna Leia před impériem na pouštní planetu, najděte droida R2, který ukrývá tajné plány, vítejte ve Star Wars.

Star Wars

Jen málo lidí nevidělo ani jeden díl Star Wars, celosvětový fenomén hvězdných válek, kde bojuje dobro proti zlu. V hlavní roli Luke Skywalker, princezna Leia Organa a Han Solo, kteří v roli povstalců snaží zastavit hvězdu smrti a Darth Vadera. K vítězství jim pomáhají dva droidi C-3PO a R2 a právě druhý zmíněný droid, má v sobě tajné plány hvězdy smrti.

Osobně považuji první díl za nejlepší, ve své době efekty neměli obdoby, snad každý o hvězdných válkách mluvil. Postupně byla natočena 2 pokračování a už se zdálo, že právě třetí díl je ten poslední. Ale jak se později ukázalo, hvězdné války ani zdaleka nekončí.

My se však zaměříme na první díl a pokusíme se najít droida R2, který ukrývá tajné plány na zničení hvězdy smrti a dopravit ho včas na pouštní planetu.

Úniková hra Star Wars

Nacházíte se v záchranném modulu, cestou na pouštní planetu. Vaším úkolem je najít co nejdříve droida R2, do kterého princezna Leia nahrála tajné plány na zničení hvězdy smrti.

Nemusíme snad zdůrazňovat, že vám v patách bude impérium, které se bude snažit k plánům hvězdy smrti dostat dřív, než přistanete na planetě. Jedná se o klíčový úkol pro záchranu galaxie, pouze předání plánu do správných rukou, můžete zachránit celou galaxii před zničením. Všichni na vás spoléhají, ať vás provází síla.

Autentické prostředí záchraného modulu a setkání s opravdovým R2, to nemůže vynechat žádný fanoušek Hvězdných válek.

Pro koho je hra Star Wars určena?

Únikovou hru Star Wars doporučujeme nejen pro fanoušky Hvězdných válek, ale také pro rodiny s dětmi od 10 let. Únikovou hru můžete hrát ve 2 - 4 hráčích.