Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Útěk ze žaláře

Dokážete uniknout ze Středověkého vězení? Tohle nebude žádná sranda, musíte přelstít šíleného žalářníka a dostat se včas ze středověkého žaláře. Zachovejte klidnou hlavu, pokud je to jenom trochu možné.

Úniková hra Útěk ze žaláře

Středověké vězení byl trochu jiný šálek kávy. Dnešní vězení je oproti středověkému komfortní hotel s nadstandardními službami. Místo dnešních bachařů, hlídali trestance tzv. žalářníci, což byli většinou nemilosrdní muži, kteří si libovali v utrpení druhých. Dnes už naštěstí takové místo v provozu není, nebo snad ano…

V Praze se nachází údajně středověký žalář, který využívá tajná sekta k věznění náhodně vybraných lidí. Těm, co se podařilo uniknout, vypráví hrůzostrašné příběhy o žalářníkovi, který je věznil na neznámém místě. Bohužel, nikdo není schopen říct, kde se žalář nachází, víme pouze to, že dostali pozvání, zahrát si únikovou hru ze středověku. To, co dělo, když dorazili na místo, by raději zapomněli.

Autentické prostory středověkého vězení a šílený žalářník, tohle není nic pro bábovky. Spolupráce, chytrost a šikovnost, to jsou vlastnosti, které vám pomohou uniknout.

Pokud byste se čistě teoreticky ocitli ve středověkém vězení, navíc vězněni šíleným žalářníkem, dokázali byste zachovat klid a žalářníka přelstít? Měli byste dostatek důvtipu, chytrosti a šikovnosti, aby se vám podařilo včas uniknout a zachránit si život?