Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Únikové hry v ČR

Nejlepší únikové hry v České republice, výběr toho nejlepšího co si u nás můžete zahrát. Neseďte doma a vydejte se za dobrodružstvím.

Nejlepší únikové hry v ČR

Snažíme se vyhledávat únikové hry i mimo Prahu, bohužel kvalitních není tolik jako právě v Praze. Nicméně například Brno je výjimkou, tady se dá najít několik velmi povedených her. Úniková hra je téměř nováčkem na trhu a především v Praze zažila obrovský boom, nicméně tento fenomén se neustále rozvíjí i v ostatních městech.  

Podívejte se na nabídku únikových her v Brně, které nabízí po Praze nejpestřejší nabídku kvalitních únikových her. Velmi netradiční hrou je Steampunk laboratory, zapomeňte na tradiční zámky, tohle je tak docela jiná únikovka.

Za skvělou únikovou hrou do Terezína. Hledáte únikovku ve stylu Pevnost Boyard? Sestavte si tým a vydejte se do Gothemu v Terezíně.

Český Krumlov není pouze o památkách, právě zde najdete velice povedenou únikovou hru, která vás zavede do historického sklepení šíleného Alchymisty, dokážete se dostat ven? Alchymista v Českém Krumlově je vhodná i pro starší děti, které se nebojí.

Pevnost Boyard v Jihlavě, další povedená úniková hra inspirovaná slavnou soutěží, tři hodiny zábavy pro tým 2-4 hráčů.