Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Únikové hry v ČR

Nejlepší únikové hry v České republice, výběr toho nejlepšího co si u nás můžete zahrát. Neseďte doma a vydejte se za dobrodružstvím.

Úniková hra Brno

Vybrali jsme pro vás nejlepší únikové hry v Brně, při kterých rozhodně nudu nezažijete. V žebříčku najdete hry strašidelné, ale i hry pro celou rodinu. Důraz je kladen na provedení hry, zábavnost a hodnocení hráčů.

Steampank laboratory


Úniková hra, kde nenajdete žádná zámky, ale mechanické rébusy. Můžete těšit na stroje, ze kterých vychází pára, roury, ozubená kola a další vynálezy, které na druhé straně doplňuje starožitný nábytek, obrazy a další stylové rekvizity. Únikovou hru najdete přímo v Brně. Navštvte hru Steampunk laboratory.

Ztraceni v jeskyni

Představte si, že jste se ztratili v jeskyni a nemáte u sebe žádné funkční světlo. Jste v absolutní tmě pod zemí a musíte se dostat na denní světlo, dokážete to?

Velmi netradiční úniková hra v jeskyni vhodná i pro rodiny s dětmi. Náročnost únikovky se dá jednoduše ovlivnit. Hardcore verze je v absolutní tmě, kdy vás čeká sice krátká, ale velmi náročná trasa na denní světlo. Únikovou hru najdete v Moravském krasu. Podívejte se na popis a ceny únikové hry ztraceni v jeskyni.

Ztraceni v domě

Nejrozsáhlejší úniková hra v Brně, k dispozici máte celý dům a tedy i více místností včetně sklepení. Na výběr máte 3 strašidelné hry, které vynikají především skvělou atmosférou. 

Permonium v Oslavanech

V Oslavanech najdete starý důl přestavěný na museum a návštěvnické centrum. A právě zde vznikla úniková hra samozřejmě s důlní tématikou. Navštivte Permonium, stojí to za to.

 

Únikové hry Krušné hory

Krušné hory jsou divoké s úžasnou atmosférou a právě tady si můžete zahrát skvělé únikovky.

Král pašeráků

Dokážete nepozorovaně propašovat zboží a pak ho výhodně prodat? Zhruba 6 hodinový zážitek v lesích, kde jste odkázáni jenom na sebe a pozor, nejste tu sami.

Emigrace z Československa

Jak již název napovídá, jediným úkolem je dostat se přes hranice v době hlubokého socialismu, kde se jakékoliv narušení hranice tvrdě trestalo. Hranice jsou daleko a cestou se může lecos stát. Připravte se na 5 hodin napětí.