Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

<p>Troufnete si vstoupit do domu v Praze, který ukrývá stašlivé svědectví dosud neobjasněné tragédie původních obyvatel? Úniková hra Dům duchů v opuštěném domě v Praze, je intenzivní zážitkem pro odvážné, co vás tam čeká?</p><p>Nacházíte se v 15 století na středověké tvrzi Malešov, to co bude dál následovat, vám neprozradíme. Na tvrzi narazíte na několik historických postav, ale pozor nejsou to jen kulisy, promluvte se s nimi, obchodujte, přelstěte je, ve středověku není  nic zadarmo!</p><p>Největší úniková hra v České republice ve stylu pevnosti Boyard. Čeká na vás 30 místností a 30 jedinečných výzev na Prison Island v Praze.</p><p>Vydejte se zachránit galaxii před zničením, osud povstalců je pouze ve vašich rukou. Ocitnete se na záchraném modulu, který vyslala princezna Leia před impériem na pouštní planetu, najděte droida R2, který ukrývá tajné plány, vítejte ve Star Wars.</p>

Únikové hry v Praze

Jaké únikové hry si můžete v Praze zahrát? Vybírat můžete únikové hry hororové, filmové, akční, kde si trochu protáhnete tělo, venkovní s mobilem a únikové hry pro děti. V naší nabídce najdete pouze nejlépe hodnocené hry.

 

Jaké únikové hry si můžete v Praze zahrát? Vybírat můžete únikové hry hororové, filmové, akční, kde si trochu protáhnete tělo, venkovní s mobilem a únikové hry pro děti. V naší nabídce najdete pouze nejlépe hodnocené hry.

Únikové hry pro děti a začátečníky

Ideální únikovou hrou pro děti je jednoznačně Wonderland, který vás zavede do světa fantazie. Hra inspirovaná Alenkou v říši divů, můžete se těšit na krásné kulisy, jednodušší úkoly a možná potkáte i zajíce. Hra je určena pro rodiny s dětmi, doporučený minimální věk je 6 let, rodiče s řešení samozřejmě pomohou. Maximální počet hráčů je 6. Délka hy je 60 minut + 10 minut na víc v případě potřeby.

Star Wars pro začátečníky, jednoduchá hra inspirovaná slavným filmem Hvězdné války. Vaším úkolem bude dopravit droida R2, který ukrývá plány hvězdy smrti na písečnou planetu. Hra se odehrává v záchranném modulu, hra vyniká věrnými kulisy a příběhem. Hra je určena pro maximálně 4 hráče, doporučený minimální věk je 10 let. Délka hry 60 minut.

Akční ve stylu pevnosti Boyard

Prison Island pro začátečníky i pokročilé hráče, 30 místností, 30 různých úkolů. Sestavte si tým a vydejte se vstříc dobrodružství v největší únikové hře v České republice. Prison Island je určena pro 2 –  5 osob, jedna z mála her, kde doporučujeme plnou obsazenost, různé úkoly vyžadují různé dovednosti. Je jen na vás jaké úkoly a kolik místností během 2 hodin stihnete úspěšně dokončit.

Únikové hry inspirované filmem

Jedna z největších lodních katastrof, kdo by neznal příběh luxusní lodi Titanic. Jste uvězněni v podpalubí Titaniku, máte 60 minut dostat se ven. Skvělé kulisy strojovny Titaniku a originální úkoly rozhodně stojí za vyzkoušení. Hra je určena pro 2 – 4 hráče, minimální doporučený věk je 12 let.

Horrorové únikové hry

Poltergeist jen pro silné povahy. Jedna z nejstrašidelnějších únikových her na světě, je určena pro pokročilé hráč. Tajný experiment s paranormálními jevy se vymkl kontrole, odvážíte se vstoupit do komplexu, kde se dějí hrozivé věci? Minimální věk pro hraní této hry je 15 let, nicméně doporučujeme hru až do 18 let. Délka hry je 60 minut + 10 minut navíc v případě potřeby.