Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Wonderland Praha

Báječný svět Wonderland v Praze, úniková hra pro děti, inspirovaná Alenkou v říši divů. Setkejte se s obyvateli Wonderlandu a pomocte vyřešit zapeklité úkoly, ale nezapomeňte včas z Wonderlandu uniknout, jinak tam zůstanete napořád, ale kdo by tam nechtěl zůstat.

Co je to Wonderland?

Opravdu neznáte kouzelný svět Wonderlandu a jeho zvláštní obyvatele? Wonderland je možná smyšlený svět fantazie, ale také možná skutečný, kdo ví. Ve Wonderlandu je všechno jinak, mluvící zvířata, kouzla a fantazie a jako téměř v každé pohádce, i zde je boj dobra se zlem.

Alenka cestou potká mluvícího zajíce, trochu výstředního klouboučníka, kočku Šklíbu, která umí mizet a zase se objevovat a další postavy fantastického světa Wonderlandu.

Úniková hra Wonderland

Vydejte se s námi do světa fantazie a setkejte se s tamními trochu zvláštními obyvateli. Je to kouzelný svět, kterému nikdo neodolá a každý ho chce poznat. Ukážeme vám kudy vstoupit do světa fantazie, ale cestu zpět už musíte sami najít, tedy pokud se vám bude chtít svět Wonderlandu opustit.

Interiér hry byl navržen, aby se co nejvíce podobal světu fantazie. Uniknout úspěšně z Wonderlandu vyžaduje šikovnost, chytrost a nebát se použít všechny smysly...

Pro koho je úniková hra určena?

Wonderland je úniková hra pro děti a pro celou rodinu. Doporučený minimální věk je 5 let. Samostatně řešit úkoly jsou schopné děti od 7 let, samozřejmě stále za pomocí starších sourozenců nebo rodičů.

Když už si ani rodiče nebudou vědět rady, je tu kočka Šklíba, která jistě pomůže. Hra je určena pro 2 - 6 osob, v týmu vždy musí být alespoň 1 osoba starší 18 let. Na únik z Wonderlandu máte 60 minut, v případě potřeby přidáme 10 navíc.