Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Filmové únikové hry

Zahrajte si únikovou hru inspirovanou filmem. V nabídce najdete Star Wars, hororovou hru Saw, Wonderland pro děti a další únikové hry. Herní místnosti jsou tematicky vyzdobené, aby co nejlépe vystihovali atmosféru a vtáhly vás do děje daného filmového příběhu. Když vstoupíte na palubu Titaniku, musí to tam jako na lodi skutečně vypadat.

 

Úniková hra Star Wars
Praha

Vydejte se zachránit galaxii před zničením, osud povstalců je pouze ve vašich rukou. Ocitnete se na záchraném modulu, který vyslala princezna Leia ...

... více zde

Úniková hra Saw
Praha

Dokážete během 60 minut obelstít důmyslné pasti a uniknout z rukou šílence? Úniková hra inspirovaná slavným horrorem Saw, prověří vaše ...

... více zde

Úniková hra Titanic
Praha

Zahrajte si únikovou hru inspirovanou tragickou událostí potopení Titanicu. Jste uvězněni ve strojovně v podpalubí, máte hodinu na záchranu života, ...

... více zde

____________________________________________________

Staňte se hrdiny ve filmu

Toužíte stát se hrdinou ve filmovém příběhu, máte jedinečnou možnost zahrát si filmové únikové hry. Pro začátečníky i celou rodinu doporučujeme únikovou hru Star Wars.

Vydáte se na záchranný modul najít tajné plány hvězdy smrti a ukrýt je do bezpečí. Úniková místnost vypadá skutečně jako onen záchranný modul z filmové ságy, budete si tu přidat jako člen povstalců ve Star Wars a možná najdete i R2.

Další povedenou únikovou hrou určenou pro mírně pokročilé a rodiny s dětmi je Titanic. Ocitnete se ve strojovně potápějící se lodi Titanic, nemáte moc času, rychle se dostaňte ven, strojovna se ocitne každou chvíli pod vodou.

Rádi se trochu bojíte, pak si nenechte ujít hru Saw. Stejně jako ve filmu, budete uvěznění do důmyslných pastí, nemáte moc času, musíte se rychle rozhodnout a dostat se ze spáru šílence.

Z opačného soudku je oku lahodící místnost Wonderlandu, kde je na vás čekají nenáročné úkoly a když budete mít štěstí, setkáte i s králíkem.