Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Poltergeist

Úniková hra Poltergeist v Praze je jedna z nejstrašidelnějších únikových her na světě. Troufnete si vstoupit do objektu, kde se vymkl kontrole výzkum paranormálních jevů Poltergeist? Dobře zvažte než vstoupíte, tohle není úniková hra pro každého...

Experiment Poltergeist

Experiment, který se vymkl kontrole, dlouhá léta se o tom nesmělo mluvit. V 70. letech 20. století zkoumal mezinárodní vědecký tým paranormální jevy, které jsou souhrnně označovány jako „Poltergeist“.

Výzkumem se zjistilo, že paranormální jevy se objevují především v okolí senzibilních typů osob. A právě několik senzibilních osob, bylo vybráno do projektu Poltergeist, za účelem propojení normálního a paranormálního světa. Dosáhnout se toho mělo pomocí stimulující látky, která měla posílit četnost a sílu paranormálních jevů.

Projekt se však vymkl kontrole a z dosud neznámých důvodů, byl beze stop ukončen. Objekt je nyní v rukou týmu, který se rozhodl v těchto prostorách udělat únikovou hru. Nejdříve byl objekt kompletně vyčištěn odborníky na paranormální jevy, ale i přesto nás někteří zákazníci informují, že viděli něco zvláštního…

Úniková hra

Troufnete si vstoupit do objektu, kde byl provozován výzkum paranormálních jevů, který se vymkl kontrole? Co se stalo a proč se o tomto projektu nesmělo mluvit a dlouhou dobu se nevědělo, kde se tento objekt nachází? Odpovědět na otázky si musíte sami, stačí se sem vydat a vstoupit, snad se vám podaří uniknout z hrůz, které tento objekt skrývá.

Intenzivní horrorová hra na vlastní kůži v rozhlehlých interiérech opuštěného výzkumného střediska. Nejmodernější speciální efekty a duchařské technologie a pozor, nebudete tam sami... 

Pro koho je hra určena?

Úniková hra Poltergeist se doporučuje osobám od 15ti let, ale pouze za účasti osoby starší 18 let. Hra je určena až pro 6 osob. Jedná se o jednu z nejstrašidelnějších her na světě, dobře zvažte, zda je pro vás vhodná.

Co je to Poltergeist?

Poltergeist je lomozící duch, neboli paranormální jev v prostorech, kde se nevysvětlitelným způsobem pohybují sami osobě různé objekty a ozývají různé zvuky jako je například klepání, dupání a atd.

Nejznámější český Poltergeist se datuje na přelomu let 1985 a 1986 v domku rodiny Smolkových v Bohučovicích. Svědkem paranormálních jevů byl tehdy 11 letý Tomáš Smolka, který tvrdil, že viděl létat předměty, hýbání nábytkem a hořet věci. Svědky paranormálních jevů v tomto domě se postupně stali nejen otec a matka chlapce, ale také přivolaní odborníci.

Komunističtí funkcionáři nehodlali připustit existenci paranormální jevů a tak nechali chlapce zavřít na psychiatrii. Po týdnu stráveném na psychiatrii, dostal Tomáš nabídku, pokud se přizná, že vše způsobil on sám, bude propuštěn. A tak Tomáš přiznal, že hýbal těžkým dubovým stolem a nábytkem, odlupoval dlaždičky a zapaloval věci. Bylo to sice nemožné, ale komunistické funkcionáře to uspokojilo.