Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Dům duchů

Troufnete si vstoupit do domu v Praze, který ukrývá stašlivé svědectví dosud neobjasněné tragédie původních obyvatel? Úniková hra Dům duchů v opuštěném domě v Praze, je intenzivní zážitkem pro odvážné, co vás tam čeká?

Věděli jste, že se v Praze nachází půl století opuštěný dům opředený strašlivým tajemstvím. Neobjasněná záhada tragické smrti matky a o rok později i otce rodiny, ale to bohužel není vše, nejděsivější na celém příběhu je zmizení jejich dcery, kterou se nepodařilo najít. Od té doby se tomuto místu přezdívá Dům duchů.

Dlouhá léta se nikdo neodvážil do domu vstoupit, až jednoho dne se rozhodl nešťastný dědic dům výrazně pod cenou prodat. Po delší době se přeci jenom našel kupec. Nicméně bydlet v tomto domě z důvodu výskytu paranormálních jevů nebylo možné a tak se stal tento strašidelný dům komerční záležitostí.

V roce 2015 vznikla v prostorech domu úniková hra inspirovaná skutečným příběhem, který tu prožila ona zmíněná rodina. Nicméně po spuštění hry se v domě vyskytovali paranormální jevy a tak byl celý dům očištěn týmem specialistů. Stále však tyto prostory mohou dělat problémy sensitivnějším osobám.

Úniková hra

Dům duchů, to je název strašidelné únikové hry, která vás provede příběhem, který se tu v minulosti bohužel s tragickým koncem udál. Máte jedinečnou příležitost zahrát si netradiční únikovou hru a pokusit se přijít na kloub záhady nešťastné rodiny. Pokud by na vás byla hra moc strašidelná, můžete jí kdykoliv ukončit.

V únikové hře jsou použity speciální efekty a duchařské technologie, můžete se těšit na autentický zážitek ze hry.

Pro koho je hra určena?

Úniková hra Dům duchů se doporučuje osobám od 15ti let, ale pouze za účasti osoby starší 18 let. Hra je určena až pro 6 osob, nicméně doporučujeme hraní pouze ve 2 - 4 osobách pro intenzivnější zážitek.

Tak co, troufnete si vstoupit do domu duchů? Jestli ano, račte vstoupit.