Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Venkovní úniková hra Asasín

Píše se rok 1588, nacházíte se v Praze jako člen tajného cechu Asasínu mezi hrdlořezy, zbojníky a tajemnými alchymisty. Pohybujte se tiše a opatrně, chybný krok vás může stát život. Úniková hra Asasín otestuje tvoji bystrost, hbitost, logické uvažování a orientaci.

Úniková hra Asasín

Poznejte Prahu trochu jinak pomocí venkovní únikové hry Asasín s mobilní aplikací. Jako člen tajemného cechu zabijáků se nacházíte ve středověké Praze, konkrétně v lokalitě dnešní Malé Strany.

Vydáváte se splnit svůj nejnebezpečnější úkol v životě, jakýkoliv chybný krok, může mít tragické následky, pohybujte se tiše a nenápadně.

Díky venkovní hře Asasín, poznáte místa na Malé Straně, která dosud nenavštívila ani řada obyvatel našeho hlavního města.

Pro koho je úniková hra určena?

Úniková hra Asasín je určena pro pokročilé hráče. K hraní je nezbytný nabitý mobilní telefon, Android 4.4 nebo vyšší, iOS 8.0 nebo vyšší, mobilní internet, tužku a papír. Počet osob není limitován, dopuručujeme hrát ve 2 - 6 osobách. Hra není určena pro děti.

Délka hry je 3 hodiny, trasa je dlouhá 4 kilometry. Některá stanoviště zavírají v 16:00. Doporučujeme hru zahájit nejpozději v 13:00.