Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.


Úniková hra Titanic

Zahrajte si únikovou hru inspirovanou tragickou událostí potopení Titanicu. Jste uvězněni ve strojovně v podpalubí, máte hodinu na záchranu života, než se loď potopí.

Znáte příběh Titanicu?

Píše se rok 1912, kdy se vydal na cestu největší zaoceánský parník až pro 2 603 cestujících. O Titanicu se tvrdilo, že je nepotopitelný, bohužel tohle tvrzení bylo vyvráceno hned při první plavbě.

14. dubna ve 23:40 místního času, narazila loď do ledovce, po 3 hodinách se Titanic potopil. Tehdy zemřelo 1 500 cestujících a členů posádky.

Katastrofa byla inspirací pro velkorozpočtový film, kde kromě události vedoucí k potopení Titanicu, sleduje dějová linie romantický příběh mezi chudým Jackem a Rose, která pocházela z bohaté rodiny. A právě film Titanic byl inspirací pro naší únikovou hru.

Úniková hra Titanic

Nacházíte se ve strojovně podpalubí potápějícího se Titanicu, máte pouze 60 minut na únik ze zamčené strojovny, než se podpalubí zcela zaplní vodou.

Realisticky vypadající prostory lodní strojovny, navodí tu správnou atmosféru. Perfektně zpracovaná strojovna a úkoly, které vyžadují bystrost, šikovnost a spolupráci.

Zahrajete si ve filmu Titanic, konkrétně v části příběhu, kde se Rose snaží pomoci Jackovi, který je připoután k trubce ve strojovně. Váš úkol je stejný jako ve filmu, musíte se dostat ven a zachránit si život, tedy alespoň prozatím, příběh Titaniku bohužel skončil tragicky.