Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úniková hra Český Krumlov

Úniková hra v Českém Krumlově vás přenese o stovky let zpět po stopách alchymistů z dob Rožmberků, nebo vás provede po nejkrásnějších vyhlídkách na Český Krumlov.

Jakou únikovou hru v Českém Krumlově?

Nejlepší úniková hra se nachází přímo v centru Českého Krumlova, ale najít vstup do historického sklepení, kde se laboratoř nachází, je prakticky nemožné, pouze pár vyvoleních zná přesnou polohu.

Úniková hra Alchymista Český Krumlov

Hru Krumlovský alchymista mohou hrát pouze hráči, co se nebojí stísněných a tmavých prostor a hlavně mají pro strach uděláno. Domluvíme vám setkání s člověkem, který vás dovede ke vstupu do staré alchymistické laboratoře z dob Rožmberků, budete jedni z mála, co se do této mýty opředené laboratoře podívají.

Hra se nachází v historickém sklepení, kde kdysi údajně tajná alchymistická laboratoř. Hra vyniká skvělou atmosférou, díky autentickému prostředí.

Venkovní hry zdarma!

Věděli jste, že si můžete v Českém Krumlově a okolí, zahrát venkovní hry s mobilní aplikací zcela zdarma. Určitě doporučujeme vyzkoušet, hry vás zábavnou formou provedou Českým Krumlovem i Kaplicí.

Českým Krumlovem a okolí vás provede naučná hra Ustalovač a vývojka (skrytepribehy.cz)